Skyworks Solutions Inc. 510MBAM100000AAG
Part No.:
510MBAM100000AAG
Datasheet:
Anpu510MBAM100000AAG.pdf
Description:
DIFFERENTIAL/SINGLE-ENDED; SINGL
Packaging:
Strip
Frequency:
100 kHz
Output:
CMOS, Dual (In-Phase)
Voltage - Supply:
3.3V
Frequency Stability:
±25ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
26mA
Size / Dimension:
0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max):
0.071" (1.80mm)
1. How to order 510MBAM100000AAG on Anpu?
3. Are the 510MBAM100000AAG price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 510MBAM100000AAG?
Image 510MBAM100000AAGR 510MBAM100000AAG
Part Number 510MBAM100000AAGR 510MBAM100000AAG
Manufacturer Skyworks Solutions Inc. Skyworks Solutions Inc.
Series Si510 Si510
Package/Case 4-SMD, No Lead 6-SMD, No Lead
Packaging Tape & Reel (TR) Strip
Type XO (Standard) XO (Standard)
Frequency 100 kHz 100 kHz
Function Enable/Disable Enable/Disable
Output CMOS CMOS, Dual (In-Phase)
Voltage - Supply 3.3V 3.3V
Frequency Stability ±25ppm ±25ppm
Absolute Pull Range (APR) - -
Operating Temperature -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth - -
Current - Supply (Max) 26mA 26mA
Supplier Device Package - -
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max) 0.071" (1.80mm) 0.071" (1.80mm)