Skyworks Solutions Inc. 510MCA33M0000BAG
Part No.:
510MCA33M0000BAG
Datasheet:
Anpu510MCA33M0000BAG.pdf
Description:
XTAL OSC XO 33.0000MHZ CMOS SMD
Frequency:
33 MHz
Voltage - Supply:
3.3V
Frequency Stability:
±20ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
26mA
Size / Dimension:
0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max):
0.050" (1.28mm)
1. How to order 510MCA33M0000BAG on Anpu?
3. Are the 510MCA33M0000BAG price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 510MCA33M0000BAG?
Image 510MCA33M0000BAGR 510MCA33M0000BAG
Part Number 510MCA33M0000BAGR 510MCA33M0000BAG
Type XO (Standard) XO (Standard)
Frequency 33 MHz 33 MHz
Function Enable/Disable Enable/Disable
Output CMOS CMOS
Voltage - Supply 3.3V 3.3V
Frequency Stability ±20ppm ±20ppm
Absolute Pull Range (APR) - -
Operating Temperature -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth - -
Current - Supply (Max) 26mA 26mA
Supplier Device Package - -
Size / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max) 0.050" (1.28mm) 0.050" (1.28mm)