Skyworks Solutions Inc. 510NCA12M2880CAG
Part No.:
510NCA12M2880CAG
Datasheet:
Anpu510NCA12M2880CAG.pdf
Description:
DIFFERENTIAL/SINGLE-ENDED; SINGL
Frequency:
12.288 MHz
Output:
CMOS, Dual (Complementary)
Voltage - Supply:
3.3V
Frequency Stability:
±20ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
26mA
Size / Dimension:
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max):
0.043" (1.10mm)
1. How to order 510NCA12M2880CAG on Anpu?
3. Are the 510NCA12M2880CAG price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 510NCA12M2880CAG?
Image 510NCA12M2880CAGR 510NCA12M2880CAG
Part Number 510NCA12M2880CAGR 510NCA12M2880CAG
Type XO (Standard) XO (Standard)
Frequency 12.288 MHz 12.288 MHz
Function Enable/Disable Enable/Disable
Output CMOS, Dual (Complementary) CMOS, Dual (Complementary)
Voltage - Supply 3.3V 3.3V
Frequency Stability ±20ppm ±20ppm
Absolute Pull Range (APR) - -
Operating Temperature -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth - -
Current - Supply (Max) 26mA 26mA
Supplier Device Package - -
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max) 0.043" (1.10mm) 0.043" (1.10mm)