Skyworks Solutions Inc. 510NCB144M033BAG
Part No.:
510NCB144M033BAG
Datasheet:
Anpu510NCB144M033BAG.pdf
Description:
XTAL OSC XO 144.0330MHZ CMOS SMD
Frequency:
144.033 MHz
Output:
CMOS
Voltage - Supply:
3.3V
Frequency Stability:
±20ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
26mA
Supplier Device Package:
4-VDFN (3.2x2.5)
Size / Dimension:
0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max):
0.050" (1.28mm)
1. How to order 510NCB144M033BAG on Anpu?
3. Are the 510NCB144M033BAG price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 510NCB144M033BAG?
Image 510NCB144M033BAGR 510NCB144M033BAG
Part Number 510NCB144M033BAGR 510NCB144M033BAG
Type XO (Standard) XO (Standard)
Frequency 144.033 MHz 144.033 MHz
Function Enable/Disable Enable/Disable
Output CMOS CMOS
Voltage - Supply 3.3V 3.3V
Frequency Stability ±20ppm ±20ppm
Absolute Pull Range (APR) - -
Operating Temperature -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth - -
Current - Supply (Max) 26mA 26mA
Ratings - -
Mounting Type Surface Mount Surface Mount
Supplier Device Package - 4-VDFN (3.2x2.5)
Size / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max) 0.050" (1.28mm) 0.050" (1.28mm)