Skyworks Solutions Inc. 510NCB85M3444BAG
Part No.:
510NCB85M3444BAG
Datasheet:
Anpu510NCB85M3444BAG.pdf
Description:
XTAL OSC XO 85.3444MHZ CMOS SMD
Frequency:
85.3444 MHz
Output:
CMOS
Voltage - Supply:
3.3V
Frequency Stability:
±20ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
26mA
Size / Dimension:
0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max):
0.050" (1.28mm)
1. How to order 510NCB85M3444BAG on Anpu?
3. Are the 510NCB85M3444BAG price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 510NCB85M3444BAG?
Image 510NCB85M3444BAGR 510NCB85M3444BAG
Part Number 510NCB85M3444BAGR 510NCB85M3444BAG
Type XO (Standard) XO (Standard)
Frequency 85.3444 MHz 85.3444 MHz
Function Enable/Disable Enable/Disable
Output CMOS CMOS
Voltage - Supply 3.3V 3.3V
Frequency Stability ±20ppm ±20ppm
Absolute Pull Range (APR) - -
Operating Temperature -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth - -
Current - Supply (Max) 26mA 26mA
Ratings - -
Mounting Type Surface Mount Surface Mount
Supplier Device Package 4-VDFN (3.2x2.5) -
Size / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max) 0.050" (1.28mm) 0.050" (1.28mm)