Skyworks Solutions Inc. 510NCBM249900AAG
Part No.:
510NCBM249900AAG
Datasheet:
Anpu510NCBM249900AAG.pdf
Description:
DIFFERENTIAL/SINGLE-ENDED; SINGL
Frequency:
249.9 kHz
Output:
CMOS, Dual (Complementary)
Voltage - Supply:
3.3V
Frequency Stability:
±20ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
26mA
Size / Dimension:
0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max):
0.071" (1.80mm)
1. How to order 510NCBM249900AAG on Anpu?
3. Are the 510NCBM249900AAG price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 510NCBM249900AAG?
Image 510NCBM249900AAGR 510NCBM249900AAG
Part Number 510NCBM249900AAGR 510NCBM249900AAG
Type XO (Standard) XO (Standard)
Frequency 249.9 kHz 249.9 kHz
Function Enable/Disable Enable/Disable
Output CMOS, Dual (Complementary) CMOS, Dual (Complementary)
Voltage - Supply 3.3V 3.3V
Frequency Stability ±20ppm ±20ppm
Absolute Pull Range (APR) - -
Operating Temperature -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth - -
Current - Supply (Max) 26mA 26mA
Supplier Device Package - -
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max) 0.071" (1.80mm) 0.071" (1.80mm)