Skyworks Solutions Inc. 510PCA12M8000BAG
Part No.:
510PCA12M8000BAG
Datasheet:
Anpu510PCA12M8000BAG.pdf
Description:
XTAL OSC XO 12.8000MHZ CMOS SMD
Frequency:
12.8 MHz
Voltage - Supply:
2.5V
Frequency Stability:
±20ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
26mA
Size / Dimension:
0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max):
0.050" (1.28mm)
1. How to order 510PCA12M8000BAG on Anpu?
3. Are the 510PCA12M8000BAG price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 510PCA12M8000BAG?
Image 510PCA12M8000BAGR 510PCA12M8000BAG
Part Number 510PCA12M8000BAGR 510PCA12M8000BAG
Type XO (Standard) XO (Standard)
Frequency 12.8 MHz 12.8 MHz
Function Enable/Disable Enable/Disable
Output CMOS CMOS
Voltage - Supply 2.5V 2.5V
Frequency Stability ±20ppm ±20ppm
Absolute Pull Range (APR) - -
Operating Temperature -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth - -
Current - Supply (Max) 26mA 26mA
Ratings - -
Mounting Type Surface Mount Surface Mount
Supplier Device Package 4-VDFN (3.2x2.5) 4-VDFN (3.2x2.5)
Size / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max) 0.050" (1.28mm) 0.050" (1.28mm)