Skyworks Solutions Inc. 510RCA10M0860BAG
Part No.:
510RCA10M0860BAG
Datasheet:
Anpu510RCA10M0860BAG.pdf
Description:
DIFFERENTIAL/SINGLE-ENDED; SINGL
Frequency:
10.086 MHz
Output:
CMOS, Dual (In-Phase)
Voltage - Supply:
1.8V
Frequency Stability:
±20ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
26mA
Size / Dimension:
0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max):
0.052" (1.33mm)
1. How to order 510RCA10M0860BAG on Anpu?
3. Are the 510RCA10M0860BAG price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 510RCA10M0860BAG?
Image 510RCA10M0860BAGR 510RCA10M0860BAG
Part Number 510RCA10M0860BAGR 510RCA10M0860BAG
Type XO (Standard) XO (Standard)
Frequency 10.086 MHz 10.086 MHz
Function Enable/Disable Enable/Disable
Output CMOS, Dual (In-Phase) CMOS, Dual (In-Phase)
Voltage - Supply 1.8V 1.8V
Frequency Stability ±20ppm ±20ppm
Absolute Pull Range (APR) - -
Operating Temperature -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth - -
Current - Supply (Max) 26mA 26mA
Supplier Device Package - -
Size / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max) 0.052" (1.33mm) 0.052" (1.33mm)