Skyworks Solutions Inc. 510RCB39M0625BAG
Part No.:
510RCB39M0625BAG
Datasheet:
Anpu510RCB39M0625BAG.pdf
Description:
XTAL OSC XO 39.0625MHZ CMOS SMD
Frequency:
39.0625 MHz
Output:
CMOS
Voltage - Supply:
1.8V
Frequency Stability:
±20ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
26mA
Supplier Device Package:
4-VDFN (3.2x2.5)
Size / Dimension:
0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max):
0.052" (1.33mm)
1. How to order 510RCB39M0625BAG on Anpu?
3. Are the 510RCB39M0625BAG price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 510RCB39M0625BAG?
Image 510RCB39M0625BAGR 510RCB39M0625BAG
Part Number 510RCB39M0625BAGR 510RCB39M0625BAG
Type XO (Standard) XO (Standard)
Frequency 39.0625 MHz 39.0625 MHz
Function Enable/Disable Enable/Disable
Output CMOS CMOS
Voltage - Supply 1.8V 1.8V
Frequency Stability ±20ppm ±20ppm
Absolute Pull Range (APR) - -
Operating Temperature -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth - -
Current - Supply (Max) 26mA 26mA
Ratings - -
Mounting Type Surface Mount Surface Mount
Supplier Device Package 4-VDFN (3.2x2.5) 4-VDFN (3.2x2.5)
Size / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max) 0.052" (1.33mm) 0.052" (1.33mm)