Skyworks Solutions Inc. 510SCB19M2000BAG
Part No.:
510SCB19M2000BAG
Datasheet:
Anpu510SCB19M2000BAG.pdf
Description:
XTAL OSC XO 19.2000MHZ CMOS SMD
Frequency:
19.2 MHz
Voltage - Supply:
1.8V
Frequency Stability:
±20ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
26mA
Supplier Device Package:
4-VDFN (3.2x2.5)
Size / Dimension:
0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max):
0.052" (1.33mm)
1. How to order 510SCB19M2000BAG on Anpu?
3. Are the 510SCB19M2000BAG price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 510SCB19M2000BAG?
Image 510SCB19M2000BAGR 510SCB19M2000BAG
Part Number 510SCB19M2000BAGR 510SCB19M2000BAG
Type XO (Standard) XO (Standard)
Frequency 19.2 MHz 19.2 MHz
Function Enable/Disable Enable/Disable
Output CMOS CMOS
Voltage - Supply 1.8V 1.8V
Frequency Stability ±20ppm ±20ppm
Absolute Pull Range (APR) - -
Operating Temperature -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth - -
Current - Supply (Max) 26mA 26mA
Ratings - -
Mounting Type Surface Mount Surface Mount
Supplier Device Package 4-VDFN (3.2x2.5) 4-VDFN (3.2x2.5)
Size / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max) 0.052" (1.33mm) 0.052" (1.33mm)