Skyworks Solutions Inc. 511AAA156M256BAG
Part No.:
511AAA156M256BAG
Datasheet:
Anpu511AAA156M256BAG.pdf
Description:
XTAL OSC XO 156.2560MHZ LVPECL
Frequency:
156.256 MHz
Voltage - Supply:
3.3V
Frequency Stability:
±50ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
43mA
Supplier Device Package:
4-VDFN (3.2x2.5)
Size / Dimension:
0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max):
0.052" (1.33mm)
1. How to order 511AAA156M256BAG on Anpu?
3. Are the 511AAA156M256BAG price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 511AAA156M256BAG?
Image 511AAA156M256BAGR 511AAA156M256BAG
Part Number 511AAA156M256BAGR 511AAA156M256BAG
Type XO (Standard) XO (Standard)
Frequency 156.256 MHz 156.256 MHz
Function Enable/Disable Enable/Disable
Output LVPECL LVPECL
Voltage - Supply 3.3V 3.3V
Frequency Stability ±50ppm ±50ppm
Absolute Pull Range (APR) - -
Operating Temperature -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth - -
Current - Supply (Max) 43mA 43mA
Ratings - -
Mounting Type Surface Mount Surface Mount
Supplier Device Package - 4-VDFN (3.2x2.5)
Size / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max) 0.052" (1.33mm) 0.052" (1.33mm)