Skyworks Solutions Inc. 511ABA106M250AAG
Part No.:
511ABA106M250AAG
Datasheet:
Anpu511ABA106M250AAG.pdf
Description:
XTAL OSC XO 106.2500MHZ LVPECL
Frequency:
106.25 MHz
Voltage - Supply:
3.3V
Frequency Stability:
±25ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
43mA
Size / Dimension:
0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max):
0.071" (1.80mm)
1. How to order 511ABA106M250AAG on Anpu?
3. Are the 511ABA106M250AAG price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 511ABA106M250AAG?
Image 511ABA106M250AAGR 511ABA106M250AAG
Part Number 511ABA106M250AAGR 511ABA106M250AAG
Type XO (Standard) XO (Standard)
Frequency 106.25 MHz 106.25 MHz
Function Enable/Disable Enable/Disable
Output LVPECL LVPECL
Voltage - Supply 3.3V 3.3V
Frequency Stability ±25ppm ±25ppm
Absolute Pull Range (APR) - -
Operating Temperature -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth - -
Current - Supply (Max) 43mA 43mA
Supplier Device Package - -
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max) 0.071" (1.80mm) 0.071" (1.80mm)