Skyworks Solutions Inc. 511ABA125M000AAG
Part No.:
511ABA125M000AAG
Datasheet:
Anpu511ABA125M000AAG.pdf
Description:
XTAL OSC XO 125.0000MHZ LVPECL
Frequency:
125 MHz
Voltage - Supply:
3.3V
Frequency Stability:
±25ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
43mA
Supplier Device Package:
4-VDFN (3.2x2.5)
Size / Dimension:
0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max):
0.071" (1.80mm)
1. How to order 511ABA125M000AAG on Anpu?
3. Are the 511ABA125M000AAG price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 511ABA125M000AAG?
Image 511ABA125M000AAGR 511ABA125M000AAG
Part Number 511ABA125M000AAGR 511ABA125M000AAG
Type XO (Standard) XO (Standard)
Frequency 125 MHz 125 MHz
Function Enable/Disable Enable/Disable
Output LVPECL LVPECL
Voltage - Supply 3.3V 3.3V
Frequency Stability ±25ppm ±25ppm
Absolute Pull Range (APR) - -
Operating Temperature -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth - -
Current - Supply (Max) 43mA 43mA
Ratings - -
Mounting Type Surface Mount Surface Mount
Supplier Device Package 4-VDFN (3.2x2.5) 4-VDFN (3.2x2.5)
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max) 0.071" (1.80mm) 0.071" (1.80mm)