Skyworks Solutions Inc. 511ABA128M906AAG
Part No.:
511ABA128M906AAG
Datasheet:
Anpu511ABA128M906AAG.pdf
Description:
XTAL OSC XO 128.9060MHZ LVPECL
Frequency:
128.906 MHz
Voltage - Supply:
3.3V
Frequency Stability:
±25ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
43mA
Supplier Device Package:
4-VDFN (3.2x2.5)
Size / Dimension:
0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max):
0.071" (1.80mm)
1. How to order 511ABA128M906AAG on Anpu?
3. Are the 511ABA128M906AAG price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 511ABA128M906AAG?
Image 511ABA128M906AAGR 511ABA128M906AAG
Part Number 511ABA128M906AAGR 511ABA128M906AAG
Type XO (Standard) XO (Standard)
Frequency 128.906 MHz 128.906 MHz
Function Enable/Disable Enable/Disable
Output LVPECL LVPECL
Voltage - Supply 3.3V 3.3V
Frequency Stability ±25ppm ±25ppm
Absolute Pull Range (APR) - -
Operating Temperature -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth - -
Current - Supply (Max) 43mA 43mA
Ratings - -
Mounting Type Surface Mount Surface Mount
Supplier Device Package - 4-VDFN (3.2x2.5)
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max) 0.071" (1.80mm) 0.071" (1.80mm)