Skyworks Solutions Inc. 511ABA133M333BAG
Part No.:
511ABA133M333BAG
Datasheet:
Anpu511ABA133M333BAG.pdf
Description:
XTAL OSC XO 133.3330MHZ LVPECL
Frequency:
133.333 MHz
Voltage - Supply:
3.3V
Frequency Stability:
±25ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
43mA
Supplier Device Package:
4-VDFN (3.2x2.5)
Size / Dimension:
0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max):
0.050" (1.28mm)
1. How to order 511ABA133M333BAG on Anpu?
3. Are the 511ABA133M333BAG price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 511ABA133M333BAG?
Image 511ABA133M333BAGR 511ABA133M333BAG
Part Number 511ABA133M333BAGR 511ABA133M333BAG
Type XO (Standard) XO (Standard)
Frequency 133.333 MHz 133.333 MHz
Function Enable/Disable Enable/Disable
Output LVPECL LVPECL
Voltage - Supply 3.3V 3.3V
Frequency Stability ±25ppm ±25ppm
Absolute Pull Range (APR) - -
Operating Temperature -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth - -
Current - Supply (Max) 43mA 43mA
Ratings - -
Mounting Type Surface Mount Surface Mount
Supplier Device Package 4-VDFN (3.2x2.5) 4-VDFN (3.2x2.5)
Size / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max) 0.050" (1.28mm) 0.050" (1.28mm)