Skyworks Solutions Inc. 511ACA155M520AAG
Part No.:
511ACA155M520AAG
Datasheet:
Anpu511ACA155M520AAG.pdf
Description:
XTAL OSC XO 155.5200MHZ LVPECL
Frequency:
155.52 MHz
Voltage - Supply:
3.3V
Frequency Stability:
±20ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
43mA
Size / Dimension:
0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max):
0.071" (1.80mm)
1. How to order 511ACA155M520AAG on Anpu?
3. Are the 511ACA155M520AAG price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 511ACA155M520AAG?
Image 511ACA155M520AAGR 511ACA155M520AAG
Part Number 511ACA155M520AAGR 511ACA155M520AAG
Type XO (Standard) XO (Standard)
Frequency 155.52 MHz 155.52 MHz
Function Enable/Disable Enable/Disable
Output LVPECL LVPECL
Voltage - Supply 3.3V 3.3V
Frequency Stability ±20ppm ±20ppm
Absolute Pull Range (APR) - -
Operating Temperature -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth - -
Current - Supply (Max) 43mA 43mA
Supplier Device Package - -
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max) 0.071" (1.80mm) 0.071" (1.80mm)