Skyworks Solutions Inc. 511ACA156M254AAG
Part No.:
511ACA156M254AAG
Datasheet:
Anpu511ACA156M254AAG.pdf
Description:
XTAL OSC XO 156.2540MHZ LVPECL
Frequency:
156.254 MHz
Voltage - Supply:
3.3V
Frequency Stability:
±20ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
43mA
Size / Dimension:
0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max):
0.071" (1.80mm)
1. How to order 511ACA156M254AAG on Anpu?
3. Are the 511ACA156M254AAG price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 511ACA156M254AAG?
Image 511ACA156M254AAGR 511ACA156M254AAG
Part Number 511ACA156M254AAGR 511ACA156M254AAG
Type XO (Standard) XO (Standard)
Frequency 156.254 MHz 156.254 MHz
Function Enable/Disable Enable/Disable
Output LVPECL LVPECL
Voltage - Supply 3.3V 3.3V
Frequency Stability ±20ppm ±20ppm
Absolute Pull Range (APR) - -
Operating Temperature -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth - -
Current - Supply (Max) 43mA 43mA
Supplier Device Package - -
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max) 0.071" (1.80mm) 0.071" (1.80mm)