Skyworks Solutions Inc. 511BAA192M000BAG
Part No.:
511BAA192M000BAG
Datasheet:
Anpu511BAA192M000BAG.pdf
Description:
XTAL OSC XO 192.000MHZ LVDS
Frequency:
192 MHz
Voltage - Supply:
3.3V
Frequency Stability:
±50ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
23mA
Size / Dimension:
0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max):
0.052" (1.33mm)
1. How to order 511BAA192M000BAG on Anpu?
3. Are the 511BAA192M000BAG price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 511BAA192M000BAG?
Image 511BAA192M000BAGR 511BAA192M000BAG
Part Number 511BAA192M000BAGR 511BAA192M000BAG
Type XO (Standard) XO (Standard)
Frequency 192 MHz 192 MHz
Function Enable/Disable Enable/Disable
Output LVDS LVDS
Voltage - Supply 3.3V 3.3V
Frequency Stability ±50ppm ±50ppm
Absolute Pull Range (APR) - -
Operating Temperature -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth - -
Current - Supply (Max) 23mA 23mA
Supplier Device Package - -
Size / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max) 0.052" (1.33mm) 0.052" (1.33mm)