Skyworks Solutions Inc. 511BBA000292AAG
Part No.:
511BBA000292AAG
Datasheet:
Anpu511BBA000292AAG.pdf
Description:
XTAL OSC XO 292.0000KHZ LVDS SMD
Frequency:
292 kHz
Voltage - Supply:
3.3V
Frequency Stability:
±25ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
23mA
Size / Dimension:
0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max):
0.071" (1.80mm)
1. How to order 511BBA000292AAG on Anpu?
3. Are the 511BBA000292AAG price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 511BBA000292AAG?
Image 511BBA000292AAGR 511BBA000292AAG
Part Number 511BBA000292AAGR 511BBA000292AAG
Type XO (Standard) XO (Standard)
Frequency 292 kHz 292 kHz
Function Enable/Disable Enable/Disable
Output LVDS LVDS
Voltage - Supply 3.3V 3.3V
Frequency Stability ±25ppm ±25ppm
Absolute Pull Range (APR) - -
Operating Temperature -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth - -
Current - Supply (Max) 23mA 23mA
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max) 0.071" (1.80mm) 0.071" (1.80mm)