Skyworks Solutions Inc. 511BBA120M237AAG
Part No.:
511BBA120M237AAG
Datasheet:
Anpu511BBA120M237AAG.pdf
Description:
XTAL OSC XO 120.2370MHZ LVDS SMD
Frequency:
120.237 MHz
Voltage - Supply:
3.3V
Frequency Stability:
±25ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
23mA
Size / Dimension:
0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max):
0.071" (1.80mm)
1. How to order 511BBA120M237AAG on Anpu?
3. Are the 511BBA120M237AAG price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 511BBA120M237AAG?
Image 511BBA120M237AAGR 511BBA120M237AAG
Part Number 511BBA120M237AAGR 511BBA120M237AAG
Type XO (Standard) XO (Standard)
Frequency 120.237 MHz 120.237 MHz
Function Enable/Disable Enable/Disable
Output LVDS LVDS
Voltage - Supply 3.3V 3.3V
Frequency Stability ±25ppm ±25ppm
Absolute Pull Range (APR) - -
Operating Temperature -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth - -
Current - Supply (Max) 23mA 23mA
Supplier Device Package - -
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max) 0.071" (1.80mm) 0.071" (1.80mm)