Skyworks Solutions Inc. 511BBA127M216BAG
Part No.:
511BBA127M216BAG
Datasheet:
Anpu511BBA127M216BAG.pdf
Description:
XTAL OSC XO 127.2160MHZ LVDS SMD
Frequency:
127.216 MHz
Voltage - Supply:
3.3V
Frequency Stability:
±25ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
23mA
Size / Dimension:
0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max):
0.050" (1.28mm)
1. How to order 511BBA127M216BAG on Anpu?
3. Are the 511BBA127M216BAG price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 511BBA127M216BAG?
Image 511BBA127M216BAGR 511BBA127M216BAG
Part Number 511BBA127M216BAGR 511BBA127M216BAG
Type XO (Standard) XO (Standard)
Frequency 127.216 MHz 127.216 MHz
Function Enable/Disable Enable/Disable
Output LVDS LVDS
Voltage - Supply 3.3V 3.3V
Frequency Stability ±25ppm ±25ppm
Absolute Pull Range (APR) - -
Operating Temperature -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth - -
Current - Supply (Max) 23mA 23mA
Size / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max) 0.050" (1.28mm) 0.050" (1.28mm)