Skyworks Solutions Inc. 511BBA245M760BAG
Part No.:
511BBA245M760BAG
Datasheet:
Anpu511BBA245M760BAG.pdf
Description:
XTAL OSC XO 245.7600MHZ LVDS SMD
Frequency:
245.76 MHz
Voltage - Supply:
3.3V
Frequency Stability:
±25ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
23mA
Size / Dimension:
0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max):
0.050" (1.28mm)
1. How to order 511BBA245M760BAG on Anpu?
3. Are the 511BBA245M760BAG price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 511BBA245M760BAG?
Image 511BBA245M760BAGR 511BBA245M760BAG
Part Number 511BBA245M760BAGR 511BBA245M760BAG
Type XO (Standard) XO (Standard)
Frequency 245.76 MHz 245.76 MHz
Function Enable/Disable Enable/Disable
Output LVDS LVDS
Voltage - Supply 3.3V 3.3V
Frequency Stability ±25ppm ±25ppm
Absolute Pull Range (APR) - -
Operating Temperature -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth - -
Current - Supply (Max) 23mA 23mA
Supplier Device Package - -
Size / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max) 0.050" (1.28mm) 0.050" (1.28mm)