Skyworks Solutions Inc. 511BBA79M2000AAG
Part No.:
511BBA79M2000AAG
Datasheet:
Anpu511BBA79M2000AAG.pdf
Description:
DIFFERENTIAL/SINGLE-ENDED; SINGL
Frequency:
79.2 MHz
Voltage - Supply:
3.3V
Frequency Stability:
±25ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
23mA
Size / Dimension:
0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max):
0.071" (1.80mm)
1. How to order 511BBA79M2000AAG on Anpu?
3. Are the 511BBA79M2000AAG price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 511BBA79M2000AAG?
Image 511BBA79M2000AAGR 511BBA79M2000AAG
Part Number 511BBA79M2000AAGR 511BBA79M2000AAG
Type XO (Standard) XO (Standard)
Frequency 79.2 MHz 79.2 MHz
Function Enable/Disable Enable/Disable
Output LVDS LVDS
Voltage - Supply 3.3V 3.3V
Frequency Stability ±25ppm ±25ppm
Absolute Pull Range (APR) - -
Operating Temperature -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth - -
Current - Supply (Max) 23mA 23mA
Supplier Device Package - -
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max) 0.071" (1.80mm) 0.071" (1.80mm)