Skyworks Solutions Inc. 511BCA100M000CAG
Part No.:
511BCA100M000CAG
Datasheet:
Anpu511BCA100M000CAG.pdf
Description:
DIFFERENTIAL/SINGLE-ENDED; SINGL
Frequency:
100 MHz
Voltage - Supply:
3.3V
Frequency Stability:
±20ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
23mA
Size / Dimension:
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max):
0.043" (1.10mm)
1. How to order 511BCA100M000CAG on Anpu?
3. Are the 511BCA100M000CAG price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 511BCA100M000CAG?
Image 511BCA100M000CAGR 511BCA100M000CAG
Part Number 511BCA100M000CAGR 511BCA100M000CAG
Type XO (Standard) XO (Standard)
Frequency 100 MHz 100 MHz
Function Enable/Disable Enable/Disable
Output LVDS LVDS
Voltage - Supply 3.3V 3.3V
Frequency Stability ±20ppm ±20ppm
Absolute Pull Range (APR) - -
Operating Temperature -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth - -
Current - Supply (Max) 23mA 23mA
Supplier Device Package - -
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max) 0.043" (1.10mm) 0.043" (1.10mm)