Skyworks Solutions Inc. 511BCA130M000AAG
Part No.:
511BCA130M000AAG
Datasheet:
Anpu511BCA130M000AAG.pdf
Description:
XTAL OSC XO 130.0000MHZ LVDS SMD
Frequency:
130 MHz
Voltage - Supply:
3.3V
Frequency Stability:
±20ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
23mA
Size / Dimension:
0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max):
0.071" (1.80mm)
1. How to order 511BCA130M000AAG on Anpu?
3. Are the 511BCA130M000AAG price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 511BCA130M000AAG?
Image 511BCA130M000AAGR 511BCA130M000AAG
Part Number 511BCA130M000AAGR 511BCA130M000AAG
Type XO (Standard) XO (Standard)
Frequency 130 MHz 130 MHz
Function Enable/Disable Enable/Disable
Output LVDS LVDS
Voltage - Supply 3.3V 3.3V
Frequency Stability ±20ppm ±20ppm
Absolute Pull Range (APR) - -
Operating Temperature -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth - -
Current - Supply (Max) 23mA 23mA
Ratings - -
Mounting Type Surface Mount Surface Mount
Supplier Device Package 4-VDFN (3.2x2.5) -
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max) 0.071" (1.80mm) 0.071" (1.80mm)