Skyworks Solutions Inc. 511BCA150M000BAG
Part No.:
511BCA150M000BAG
Datasheet:
Anpu511BCA150M000BAG.pdf
Description:
XTAL OSC XO 150.0000MHZ LVDS SMD
Frequency:
150 MHz
Voltage - Supply:
3.3V
Frequency Stability:
±20ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
23mA
Size / Dimension:
0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max):
0.050" (1.28mm)
1. How to order 511BCA150M000BAG on Anpu?
3. Are the 511BCA150M000BAG price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 511BCA150M000BAG?
Image 511BCA150M000BAGR 511BCA150M000BAG
Part Number 511BCA150M000BAGR 511BCA150M000BAG
Type XO (Standard) XO (Standard)
Frequency 150 MHz 150 MHz
Function Enable/Disable Enable/Disable
Output LVDS LVDS
Voltage - Supply 3.3V 3.3V
Frequency Stability ±20ppm ±20ppm
Absolute Pull Range (APR) - -
Operating Temperature -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth - -
Current - Supply (Max) 23mA 23mA
Size / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max) 0.050" (1.28mm) 0.050" (1.28mm)