Skyworks Solutions Inc. 511BCA153M600AAG
Part No.:
511BCA153M600AAG
Datasheet:
Anpu511BCA153M600AAG.pdf
Description:
XTAL OSC XO 153.6000MHZ LVDS SMD
Frequency:
153.6 MHz
Voltage - Supply:
3.3V
Frequency Stability:
±20ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
23mA
Size / Dimension:
0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max):
0.071" (1.80mm)
1. How to order 511BCA153M600AAG on Anpu?
3. Are the 511BCA153M600AAG price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 511BCA153M600AAG?
Image 511BCA153M600AAGR 511BCA153M600AAG
Part Number 511BCA153M600AAGR 511BCA153M600AAG
Type XO (Standard) XO (Standard)
Frequency 153.6 MHz 153.6 MHz
Function Enable/Disable Enable/Disable
Output LVDS LVDS
Voltage - Supply 3.3V 3.3V
Frequency Stability ±20ppm ±20ppm
Absolute Pull Range (APR) - -
Operating Temperature -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth - -
Current - Supply (Max) 23mA 23mA
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max) 0.071" (1.80mm) 0.071" (1.80mm)