Skyworks Solutions Inc. 511BCA206M250AAGR
Part No.:
511BCA206M250AAGR
Datasheet:
Anpu511BCA206M250AAGR.pdf
Description:
XTAL OSC XO 206.2500MHZ LVDS SMD
Frequency:
206.25 MHz
Voltage - Supply:
3.3V
Frequency Stability:
±20ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
23mA
Size / Dimension:
0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max):
0.071" (1.80mm)
1. How to order 511BCA206M250AAGR on Anpu?
3. Are the 511BCA206M250AAGR price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 511BCA206M250AAGR?
Image 511BCA206M250AAGR
Part Number 511BCA206M250AAGR
Type XO (Standard)
Frequency 206.25 MHz
Function Enable/Disable
Output LVDS
Voltage - Supply 3.3V
Frequency Stability ±20ppm
Absolute Pull Range (APR) -
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth -
Current - Supply (Max) 23mA
Supplier Device Package -
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max) 0.071" (1.80mm)