Skyworks Solutions Inc. 511BCA212M500AAGR
Part No.:
511BCA212M500AAGR
Datasheet:
Anpu511BCA212M500AAGR.pdf
Description:
XTAL OSC XO 212.5000MHZ LVDS SMD
Frequency:
212.5 MHz
Voltage - Supply:
3.3V
Frequency Stability:
±20ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
23mA
Size / Dimension:
0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max):
0.071" (1.80mm)
1. How to order 511BCA212M500AAGR on Anpu?
3. Are the 511BCA212M500AAGR price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 511BCA212M500AAGR?
Image 511BCA212M500AAGR
Part Number 511BCA212M500AAGR
Type XO (Standard)
Frequency 212.5 MHz
Function Enable/Disable
Output LVDS
Voltage - Supply 3.3V
Frequency Stability ±20ppm
Absolute Pull Range (APR) -
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth -
Current - Supply (Max) 23mA
Supplier Device Package -
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max) 0.071" (1.80mm)