Skyworks Solutions Inc. 511BCA212M500BAGR
Part No.:
511BCA212M500BAGR
Datasheet:
Anpu511BCA212M500BAGR.pdf
Description:
XTAL OSC XO 212.5000MHZ LVDS SMD
Frequency:
212.5 MHz
Voltage - Supply:
3.3V
Frequency Stability:
±20ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
23mA
Size / Dimension:
0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max):
0.050" (1.28mm)
1. How to order 511BCA212M500BAGR on Anpu?
3. Are the 511BCA212M500BAGR price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 511BCA212M500BAGR?
Image 511BCA212M500BAGR
Part Number 511BCA212M500BAGR
Type XO (Standard)
Frequency 212.5 MHz
Function Enable/Disable
Output LVDS
Voltage - Supply 3.3V
Frequency Stability ±20ppm
Absolute Pull Range (APR) -
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth -
Current - Supply (Max) 23mA
Supplier Device Package -
Size / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max) 0.050" (1.28mm)