Skyworks Solutions Inc. 511BCA233M250BAGR
Part No.:
511BCA233M250BAGR
Datasheet:
Anpu511BCA233M250BAGR.pdf
Description:
DIFFERENTIAL/SINGLE-ENDED; SINGL
Frequency:
233.25 MHz
Voltage - Supply:
3.3V
Frequency Stability:
±20ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
23mA
Size / Dimension:
0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max):
0.052" (1.33mm)
1. How to order 511BCA233M250BAGR on Anpu?
3. Are the 511BCA233M250BAGR price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 511BCA233M250BAGR?
Image 511BCA233M250BAGR
Part Number 511BCA233M250BAGR
Type XO (Standard)
Frequency 233.25 MHz
Function Enable/Disable
Output LVDS
Voltage - Supply 3.3V
Frequency Stability ±20ppm
Absolute Pull Range (APR) -
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth -
Current - Supply (Max) 23mA
Supplier Device Package -
Size / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max) 0.052" (1.33mm)