Skyworks Solutions Inc. 511BCA33M3333BAG
Part No.:
511BCA33M3333BAG
Datasheet:
Anpu511BCA33M3333BAG.pdf
Description:
DIFFERENTIAL/SINGLE-ENDED; SINGL
Frequency:
33.3333 MHz
Voltage - Supply:
3.3V
Frequency Stability:
±20ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
23mA
Size / Dimension:
0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max):
0.052" (1.33mm)
1. How to order 511BCA33M3333BAG on Anpu?
3. Are the 511BCA33M3333BAG price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 511BCA33M3333BAG?
Image 511BCA33M3333BAGR 511BCA33M3333BAG
Part Number 511BCA33M3333BAGR 511BCA33M3333BAG
Type XO (Standard) XO (Standard)
Frequency 33.3333 MHz 33.3333 MHz
Function Enable/Disable Enable/Disable
Output LVDS LVDS
Voltage - Supply 3.3V 3.3V
Frequency Stability ±20ppm ±20ppm
Absolute Pull Range (APR) - -
Operating Temperature -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth - -
Current - Supply (Max) 23mA 23mA
Supplier Device Package - -
Size / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max) 0.052" (1.33mm) 0.052" (1.33mm)