Skyworks Solutions Inc. 511DBA156M250CAG
Part No.:
511DBA156M250CAG
Datasheet:
Anpu511DBA156M250CAG.pdf
Description:
DIFFERENTIAL/SINGLE-ENDED; SINGL
Frequency:
156.25 MHz
Output:
HCSL
Voltage - Supply:
3.3V
Frequency Stability:
±25ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
44mA
Size / Dimension:
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max):
0.043" (1.10mm)
1. How to order 511DBA156M250CAG on Anpu?
3. Are the 511DBA156M250CAG price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 511DBA156M250CAG?
Image 511DBA156M250CAGR 511DBA156M250CAG
Part Number 511DBA156M250CAGR 511DBA156M250CAG
Type XO (Standard) XO (Standard)
Frequency 156.25 MHz 156.25 MHz
Function Enable/Disable Enable/Disable
Output HCSL HCSL
Voltage - Supply 3.3V 3.3V
Frequency Stability ±25ppm ±25ppm
Absolute Pull Range (APR) - -
Operating Temperature -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth - -
Current - Supply (Max) 44mA 44mA
Supplier Device Package - -
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max) 0.043" (1.10mm) 0.043" (1.10mm)