Skyworks Solutions Inc. 511DCA15M5000BAG
Part No.:
511DCA15M5000BAG
Datasheet:
Anpu511DCA15M5000BAG.pdf
Description:
XTAL OSC XO 15.5000MHZ HCSL SMD
Frequency:
15.5 MHz
Voltage - Supply:
3.3V
Frequency Stability:
±20ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
44mA
Size / Dimension:
0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max):
0.050" (1.28mm)
1. How to order 511DCA15M5000BAG on Anpu?
3. Are the 511DCA15M5000BAG price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 511DCA15M5000BAG?
Image 511DCA15M5000BAGR 511DCA15M5000BAG
Part Number 511DCA15M5000BAGR 511DCA15M5000BAG
Type XO (Standard) XO (Standard)
Frequency 15.5 MHz 15.5 MHz
Function Enable/Disable Enable/Disable
Output HCSL HCSL
Voltage - Supply 3.3V 3.3V
Frequency Stability ±20ppm ±20ppm
Absolute Pull Range (APR) - -
Operating Temperature -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth - -
Current - Supply (Max) 44mA 44mA
Size / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max) 0.050" (1.28mm) 0.050" (1.28mm)