Skyworks Solutions Inc. 511ECA31M2500BAG
Part No.:
511ECA31M2500BAG
Datasheet:
Anpu511ECA31M2500BAG.pdf
Description:
XTAL OSC XO 31.2500MHZ LVPECL
Frequency:
31.25 MHz
Voltage - Supply:
2.5V
Frequency Stability:
±20ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
43mA
Supplier Device Package:
4-VDFN (3.2x2.5)
Size / Dimension:
0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max):
0.050" (1.28mm)
1. How to order 511ECA31M2500BAG on Anpu?
3. Are the 511ECA31M2500BAG price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 511ECA31M2500BAG?
Image 511ECA31M2500BAGR 511ECA31M2500BAG
Part Number 511ECA31M2500BAGR 511ECA31M2500BAG
Type XO (Standard) XO (Standard)
Frequency 31.25 MHz 31.25 MHz
Function Enable/Disable Enable/Disable
Output LVPECL LVPECL
Voltage - Supply 2.5V 2.5V
Frequency Stability ±20ppm ±20ppm
Absolute Pull Range (APR) - -
Operating Temperature -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth - -
Current - Supply (Max) 43mA 43mA
Ratings - -
Mounting Type Surface Mount Surface Mount
Supplier Device Package - 4-VDFN (3.2x2.5)
Size / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max) 0.050" (1.28mm) 0.050" (1.28mm)