Skyworks Solutions Inc. 511FBA105M600AAG
Part No.:
511FBA105M600AAG
Datasheet:
Anpu511FBA105M600AAG.pdf
Description:
XTAL OSC XO 105.6000MHZ LVDS SMD
Frequency:
105.6 MHz
Voltage - Supply:
2.5V
Frequency Stability:
±25ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
23mA
Size / Dimension:
0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max):
0.071" (1.80mm)
1. How to order 511FBA105M600AAG on Anpu?
3. Are the 511FBA105M600AAG price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 511FBA105M600AAG?
Image 511FBA105M600AAGR 511FBA105M600AAG
Part Number 511FBA105M600AAGR 511FBA105M600AAG
Type XO (Standard) XO (Standard)
Frequency 105.6 MHz 105.6 MHz
Function Enable/Disable Enable/Disable
Output LVDS LVDS
Voltage - Supply 2.5V 2.5V
Frequency Stability ±25ppm ±25ppm
Absolute Pull Range (APR) - -
Operating Temperature -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth - -
Current - Supply (Max) 23mA 23mA
Supplier Device Package - -
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max) 0.071" (1.80mm) 0.071" (1.80mm)