Skyworks Solutions Inc. 511FBA233M333BAG
Part No.:
511FBA233M333BAG
Datasheet:
Anpu511FBA233M333BAG.pdf
Description:
XTAL OSC XO 233.3330MHZ LVDS SMD
Frequency:
233.333 MHz
Voltage - Supply:
2.5V
Frequency Stability:
±25ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
23mA
Size / Dimension:
0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max):
0.050" (1.28mm)
1. How to order 511FBA233M333BAG on Anpu?
3. Are the 511FBA233M333BAG price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 511FBA233M333BAG?
Image 511FBA233M333BAGR 511FBA233M333BAG
Part Number 511FBA233M333BAGR 511FBA233M333BAG
Type XO (Standard) XO (Standard)
Frequency 233.333 MHz 233.333 MHz
Function Enable/Disable Enable/Disable
Output LVDS LVDS
Voltage - Supply 2.5V 2.5V
Frequency Stability ±25ppm ±25ppm
Absolute Pull Range (APR) - -
Operating Temperature -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth - -
Current - Supply (Max) 23mA 23mA
Ratings - -
Mounting Type Surface Mount Surface Mount
Supplier Device Package 4-VDFN (3.2x2.5) -
Size / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max) 0.050" (1.28mm) 0.050" (1.28mm)