Skyworks Solutions Inc. 511FBA31M2500AAG
Part No.:
511FBA31M2500AAG
Datasheet:
Anpu511FBA31M2500AAG.pdf
Description:
DIFFERENTIAL/SINGLE-ENDED; SINGL
Frequency:
31.25 MHz
Voltage - Supply:
2.5V
Frequency Stability:
±25ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
23mA
Size / Dimension:
0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max):
0.071" (1.80mm)
1. How to order 511FBA31M2500AAG on Anpu?
3. Are the 511FBA31M2500AAG price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 511FBA31M2500AAG?
Image 511FBA31M2500AAGR 511FBA31M2500AAG
Part Number 511FBA31M2500AAGR 511FBA31M2500AAG
Type XO (Standard) XO (Standard)
Frequency 31.25 MHz 31.25 MHz
Function Enable/Disable Enable/Disable
Output LVDS LVDS
Voltage - Supply 2.5V 2.5V
Frequency Stability ±25ppm ±25ppm
Absolute Pull Range (APR) - -
Operating Temperature -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth - -
Current - Supply (Max) 23mA 23mA
Supplier Device Package - -
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max) 0.071" (1.80mm) 0.071" (1.80mm)