Skyworks Solutions Inc. 511FCA10M0000BAG
Part No.:
511FCA10M0000BAG
Datasheet:
Anpu511FCA10M0000BAG.pdf
Description:
XTAL OSC XO 10.0000MHZ LVDS SMD
Frequency:
10 MHz
Voltage - Supply:
2.5V
Frequency Stability:
±20ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
23mA
Size / Dimension:
0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max):
0.050" (1.28mm)
1. How to order 511FCA10M0000BAG on Anpu?
3. Are the 511FCA10M0000BAG price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 511FCA10M0000BAG?
Image 511FCA10M0000BAGR 511FCA10M0000BAG
Part Number 511FCA10M0000BAGR 511FCA10M0000BAG
Type XO (Standard) XO (Standard)
Frequency 10 MHz 10 MHz
Function Enable/Disable Enable/Disable
Output LVDS LVDS
Voltage - Supply 2.5V 2.5V
Frequency Stability ±20ppm ±20ppm
Absolute Pull Range (APR) - -
Operating Temperature -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth - -
Current - Supply (Max) 23mA 23mA
Size / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max) 0.050" (1.28mm) 0.050" (1.28mm)