Skyworks Solutions Inc. 511FCA10M0000CAG
Part No.:
511FCA10M0000CAG
Datasheet:
Anpu511FCA10M0000CAG.pdf
Description:
DIFFERENTIAL/SINGLE-ENDED; SINGL
Frequency:
10 MHz
Voltage - Supply:
2.5V
Frequency Stability:
±20ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
23mA
Size / Dimension:
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max):
0.043" (1.10mm)
1. How to order 511FCA10M0000CAG on Anpu?
3. Are the 511FCA10M0000CAG price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 511FCA10M0000CAG?
Image 511FCA10M0000CAGR 511FCA10M0000CAG
Part Number 511FCA10M0000CAGR 511FCA10M0000CAG
Type XO (Standard) XO (Standard)
Frequency 10 MHz 10 MHz
Function Enable/Disable Enable/Disable
Output LVDS LVDS
Voltage - Supply 2.5V 2.5V
Frequency Stability ±20ppm ±20ppm
Absolute Pull Range (APR) - -
Operating Temperature -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth - -
Current - Supply (Max) 23mA 23mA
Supplier Device Package - -
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max) 0.043" (1.10mm) 0.043" (1.10mm)