Skyworks Solutions Inc. 511FCA114M285BAG
Part No.:
511FCA114M285BAG
Datasheet:
Anpu511FCA114M285BAG.pdf
Description:
XTAL OSC XO 114.2850MHZ LVDS SMD
Frequency:
114.285 MHz
Voltage - Supply:
2.5V
Frequency Stability:
±20ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
23mA
Size / Dimension:
0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max):
0.050" (1.28mm)
1. How to order 511FCA114M285BAG on Anpu?
3. Are the 511FCA114M285BAG price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 511FCA114M285BAG?
Image 511FCA114M285BAGR 511FCA114M285BAG
Part Number 511FCA114M285BAGR 511FCA114M285BAG
Type XO (Standard) XO (Standard)
Frequency 114.285 MHz 114.285 MHz
Function Enable/Disable Enable/Disable
Output LVDS LVDS
Voltage - Supply 2.5V 2.5V
Frequency Stability ±20ppm ±20ppm
Absolute Pull Range (APR) - -
Operating Temperature -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth - -
Current - Supply (Max) 23mA 23mA
Size / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max) 0.050" (1.28mm) 0.050" (1.28mm)