Skyworks Solutions Inc. 511FCA121M109BAG
Part No.:
511FCA121M109BAG
Datasheet:
Anpu511FCA121M109BAG.pdf
Description:
XTAL OSC XO 121.1090MHZ LVDS SMD
Frequency:
121.109 MHz
Voltage - Supply:
2.5V
Frequency Stability:
±20ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
23mA
Size / Dimension:
0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max):
0.050" (1.28mm)
1. How to order 511FCA121M109BAG on Anpu?
3. Are the 511FCA121M109BAG price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 511FCA121M109BAG?
Image 511FCA121M109BAGR 511FCA121M109BAG
Part Number 511FCA121M109BAGR 511FCA121M109BAG
Type XO (Standard) XO (Standard)
Frequency 121.109 MHz 121.109 MHz
Function Enable/Disable Enable/Disable
Output LVDS LVDS
Voltage - Supply 2.5V 2.5V
Frequency Stability ±20ppm ±20ppm
Absolute Pull Range (APR) - -
Operating Temperature -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth - -
Current - Supply (Max) 23mA 23mA
Size / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max) 0.050" (1.28mm) 0.050" (1.28mm)