Skyworks Solutions Inc. 511FCA180M000AAGR
Part No.:
511FCA180M000AAGR
Datasheet:
Anpu511FCA180M000AAGR.pdf
Description:
XTAL OSC XO 180.0000MHZ LVDS SMD
Frequency:
180 MHz
Voltage - Supply:
2.5V
Frequency Stability:
±20ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
23mA
Size / Dimension:
0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max):
0.071" (1.80mm)
1. How to order 511FCA180M000AAGR on Anpu?
3. Are the 511FCA180M000AAGR price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 511FCA180M000AAGR?
Image 511FCA180M000AAGR
Part Number 511FCA180M000AAGR
Type XO (Standard)
Frequency 180 MHz
Function Enable/Disable
Output LVDS
Voltage - Supply 2.5V
Frequency Stability ±20ppm
Absolute Pull Range (APR) -
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth -
Current - Supply (Max) 23mA
Supplier Device Package -
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max) 0.071" (1.80mm)