Skyworks Solutions Inc. 511FCA81M9200AAG
Part No.:
511FCA81M9200AAG
Datasheet:
Anpu511FCA81M9200AAG.pdf
Description:
XTAL OSC XO 81.9200MHZ LVDS SMD
Frequency:
81.92 MHz
Voltage - Supply:
2.5V
Frequency Stability:
±20ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
23mA
Size / Dimension:
0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max):
0.071" (1.80mm)
1. How to order 511FCA81M9200AAG on Anpu?
3. Are the 511FCA81M9200AAG price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 511FCA81M9200AAG?
Image 511FCA81M9200AAGR 511FCA81M9200AAG
Part Number 511FCA81M9200AAGR 511FCA81M9200AAG
Type XO (Standard) XO (Standard)
Frequency 81.92 MHz 81.92 MHz
Function Enable/Disable Enable/Disable
Output LVDS LVDS
Voltage - Supply 2.5V 2.5V
Frequency Stability ±20ppm ±20ppm
Absolute Pull Range (APR) - -
Operating Temperature -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth - -
Current - Supply (Max) 23mA 23mA
Ratings - -
Mounting Type Surface Mount Surface Mount
Supplier Device Package 4-VDFN (3.2x2.5) 4-VDFN (3.2x2.5)
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max) 0.071" (1.80mm) 0.071" (1.80mm)