Skyworks Solutions Inc. 511HCA100M300BAG
Part No.:
511HCA100M300BAG
Datasheet:
Anpu511HCA100M300BAG.pdf
Description:
XTAL OSC XO 100.3000MHZ HCSL SMD
Frequency:
100.3 MHz
Output:
HCSL
Voltage - Supply:
2.5V
Frequency Stability:
±20ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
44mA
Supplier Device Package:
4-VDFN (3.2x2.5)
Size / Dimension:
0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max):
0.050" (1.28mm)
1. How to order 511HCA100M300BAG on Anpu?
3. Are the 511HCA100M300BAG price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 511HCA100M300BAG?
Image 511HCA100M300BAGR 511HCA100M300BAG
Part Number 511HCA100M300BAGR 511HCA100M300BAG
Type XO (Standard) XO (Standard)
Frequency 100.3 MHz 100.3 MHz
Function Enable/Disable Enable/Disable
Output HCSL HCSL
Voltage - Supply 2.5V 2.5V
Frequency Stability ±20ppm ±20ppm
Absolute Pull Range (APR) - -
Operating Temperature -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth - -
Current - Supply (Max) 44mA 44mA
Ratings - -
Mounting Type Surface Mount Surface Mount
Supplier Device Package 4-VDFN (3.2x2.5) 4-VDFN (3.2x2.5)
Size / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max) 0.050" (1.28mm) 0.050" (1.28mm)