Skyworks Solutions Inc. 511JAA132M000BAG
Part No.:
511JAA132M000BAG
Datasheet:
Anpu511JAA132M000BAG.pdf
Description:
XTAL OSC XO 132.000MHZ LVDS
Packaging:
Strip
Frequency:
132 MHz
Voltage - Supply:
1.8V
Frequency Stability:
±50ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
23mA
Size / Dimension:
0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max):
0.052" (1.33mm)
1. How to order 511JAA132M000BAG on Anpu?
3. Are the 511JAA132M000BAG price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 511JAA132M000BAG?
Image 511JAA132M000BAGR 511JAA132M000BAG
Part Number 511JAA132M000BAGR 511JAA132M000BAG
Packaging Tape & Reel (TR) Strip
Type XO (Standard) XO (Standard)
Frequency 132 MHz 132 MHz
Function Enable/Disable Enable/Disable
Output LVDS LVDS
Voltage - Supply 1.8V 1.8V
Frequency Stability ±50ppm ±50ppm
Absolute Pull Range (APR) - -
Operating Temperature -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth - -
Current - Supply (Max) 23mA 23mA
Supplier Device Package - -
Size / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max) 0.052" (1.33mm) 0.052" (1.33mm)