Skyworks Solutions Inc. 511JBA133M330AAG
Part No.:
511JBA133M330AAG
Datasheet:
Anpu511JBA133M330AAG.pdf
Description:
DIFFERENTIAL/SINGLE-ENDED; SINGL
Packaging:
Strip
Frequency:
133.33 MHz
Voltage - Supply:
1.8V
Frequency Stability:
±25ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
23mA
Size / Dimension:
0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max):
0.071" (1.80mm)
1. How to order 511JBA133M330AAG on Anpu?
3. Are the 511JBA133M330AAG price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 511JBA133M330AAG?
Image 511JBA133M330AAGR 511JBA133M330AAG
Part Number 511JBA133M330AAGR 511JBA133M330AAG
Packaging Tape & Reel (TR) Strip
Type XO (Standard) XO (Standard)
Frequency 133.33 MHz 133.33 MHz
Function Enable/Disable Enable/Disable
Output LVDS LVDS
Voltage - Supply 1.8V 1.8V
Frequency Stability ±25ppm ±25ppm
Absolute Pull Range (APR) - -
Operating Temperature -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth - -
Current - Supply (Max) 23mA 23mA
Supplier Device Package - -
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max) 0.071" (1.80mm) 0.071" (1.80mm)