Skyworks Solutions Inc. 511JBA133M333BAG
Part No.:
511JBA133M333BAG
Datasheet:
Anpu511JBA133M333BAG.pdf
Description:
XTAL OSC XO 133.3330MHZ LVDS SMD
Packaging:
Strip
Frequency:
133.333 MHz
Voltage - Supply:
1.8V
Frequency Stability:
±25ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
23mA
Supplier Device Package:
4-VDFN (3.2x2.5)
Size / Dimension:
0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max):
0.050" (1.28mm)
1. How to order 511JBA133M333BAG on Anpu?
3. Are the 511JBA133M333BAG price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 511JBA133M333BAG?
Image 511JBA133M333BAGR 511JBA133M333BAG
Part Number 511JBA133M333BAGR 511JBA133M333BAG
Packaging Tape & Reel (TR) Strip
Type XO (Standard) XO (Standard)
Frequency 133.333 MHz 133.333 MHz
Function Enable/Disable Enable/Disable
Output LVDS LVDS
Voltage - Supply 1.8V 1.8V
Frequency Stability ±25ppm ±25ppm
Absolute Pull Range (APR) - -
Operating Temperature -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth - -
Current - Supply (Max) 23mA 23mA
Ratings - -
Mounting Type Surface Mount Surface Mount
Supplier Device Package - 4-VDFN (3.2x2.5)
Size / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max) 0.050" (1.28mm) 0.050" (1.28mm)