Skyworks Solutions Inc. 511JCA125M000CAGR
Part No.:
511JCA125M000CAGR
Datasheet:
Anpu511JCA125M000CAGR.pdf
Packaging:
Tape & Reel (TR)
Frequency:
125 MHz
Voltage - Supply:
1.8V
Frequency Stability:
±20ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
23mA
Size / Dimension:
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max):
0.043" (1.10mm)
1. How to order 511JCA125M000CAGR on Anpu?
3. Are the 511JCA125M000CAGR price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 511JCA125M000CAGR?
Image 511JCA125M000CAGR
Part Number 511JCA125M000CAGR
Manufacturer Skyworks Solutions Inc.
Series Si511
Package/Case 6-SMD, No Lead
Packaging Tape & Reel (TR)
Product Status Active
Base Resonator Crystal
Type XO (Standard)
Frequency 125 MHz
Function Enable/Disable
Output LVDS
Voltage - Supply 1.8V
Frequency Stability ±20ppm
Absolute Pull Range (APR) -
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth -
Current - Supply (Max) 23mA
Ratings -
Mounting Type Surface Mount
Supplier Device Package -
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max) 0.043" (1.10mm)