Skyworks Solutions Inc. 511JCA133M000BAG
Part No.:
511JCA133M000BAG
Datasheet:
Anpu511JCA133M000BAG.pdf
Description:
XTAL OSC XO 133.0000MHZ LVDS SMD
Frequency:
133 MHz
Voltage - Supply:
1.8V
Frequency Stability:
±20ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
23mA
Supplier Device Package:
4-VDFN (3.2x2.5)
Size / Dimension:
0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max):
0.050" (1.28mm)
1. How to order 511JCA133M000BAG on Anpu?
3. Are the 511JCA133M000BAG price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 511JCA133M000BAG?
Image 511JCA133M000BAGR 511JCA133M000BAG
Part Number 511JCA133M000BAGR 511JCA133M000BAG
Type XO (Standard) XO (Standard)
Frequency 133 MHz 133 MHz
Function Enable/Disable Enable/Disable
Output LVDS LVDS
Voltage - Supply 1.8V 1.8V
Frequency Stability ±20ppm ±20ppm
Absolute Pull Range (APR) - -
Operating Temperature -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth - -
Current - Supply (Max) 23mA 23mA
Ratings - -
Mounting Type Surface Mount Surface Mount
Supplier Device Package - 4-VDFN (3.2x2.5)
Size / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max) 0.050" (1.28mm) 0.050" (1.28mm)